אודות

נעים מאוד,

שמי הילה צור שינזי ואני עורכת תוכן ולשון והיוצרת מאחורי פלפל-לה שירותי תוכן לעסקים. 

את דרכי המקצועית התחלתי לפני כעשור וחצי כמדריכת מערכות מידע וכיוצרת תכנים טכניים באמצעות למידה, חקירה וארגון המידע באופן קריא, נהיר ובהיר לכל קורא. 

עם המעבר להורות עברתי לעצמאות ומעורכת תכנים לימודיים, טכניים ועסקיים הרחבתי את היצע השירותים לכתיבה שיווקית: תחילה לכתיבת מאמרי קידום אתרים בהתאם לכללי ה-SEO ולאחר מכן לכתיבה טכנית עבור חברות הייטק, רפואה ומשרדי עורכי דין שביקשו להנגיש מידע מקצועי מורכב בשפה נעימה וברורה לכל קורא. 

כיום אני משלבת את הידע והותק שצברתי בתחומי השיווק יחד עם הכשרתי המקצועית וניסיוני כמנהלת לוגיסטית במטרה לסייע לעסקים להבליט את החוזקות ולאתר את נקודת הבידול הייחודית שלהם, שכן לעיתים ראוי להדגיש גם את הערך הפשוט ביותר – כיוון שהוא זה שעושה את ההבדל. 

אני מאמינה בתחרות בריאה ויודעת שלכל בעל עסק יש מקום ליצירה. הערכים המובילים אותי הם נגישות, אדיבות השירות ומקצועיות ואני פועלת לממש אותם מדי יום באמצעות זמינות גבוהה, שמירה על תקשורת נעימה ושיפור מתמיד. 

אני מציעה שירותי תוכן במגוון אפיקים: 

אסטרטגיית תוכן שיווקית – גיבוש אסטרטגיית תוכן על פני ציר הזמן תוך ניתוח מתחרים וטכנולוגיות מהארץ ומהעולם וביצוע עבודת מידענות מקיפה. 

 

עריכה של טקסטים קיימים – כתבתם מאמר או פוסט ואתם מעוניינים בחוות דעת מקצועית? אשמח לערוך אותו עבורכם. 

כתיבת מאמרים, פוסטים וכתבות – לבלוג האתר, לאתרים דיגיטליים ולעיתונות הכתובה תוך שילוב של ביטויי מפתח לקידום התוכן ועמידה בכללי ה-SEO 

כתיבת תכנים על סמך ראיון אישי – יש לכם דברים רבים לומר בתחום עיסוקכם, אולם אינכם יודעים ממה להתחיל? אשמח לראיין אתכם ולערוך עבורכם את התוכן המתאים. 

השכלה והכשרות:

2006-2009
BA, כלכלה ולוגיסטיקה, אוניברסיטת בר אילן
2010-2012
MBA, מנהל עסקים, האוניברסיטה הפתוחה
2017
קורס כתיבת תוכן שיווקי- עידית נעמן
2020-2021
עריכה לשונית - מכללת אפיק 100%

וכן אינספור שעות של למידה מ"השטח" ממקדמי אתרים,  קולגות, דרך הקשבה ללקוחות, השתתפות בפורומים מקצועיים ותכניות לימודים מעשיות. 

אשמח לעמוד לשירותכם

בברכה והודיה,
הילה צור שינזי
פלפל-לה שירותי תוכן לעסקים.
טלפון: 050-9260882

 

תודה, שקראתם,
מוזמנים ליצור עמי קשר, ואכתוב עבורכם את התוכן המתאים לעסק

דילוג לתוכן