דאנסנט- ריחות ממותגים, סקירת מותג

ניחוח הוא כמו משגר, שלוקח אותנו היישר אל הזכרונות הכמוסים ביותר שלנו, הרגעים, שבהם החסרנו פעימה, המקומות בהם גילינו מהו חופש ומהיא יצירה, החיבור החם, הארוחה המנחמת, החופשה המושלמת, הניחוח שלו… הניחוח שלה…
אי אפשר להתכחש לריח, לא ניתן להישאר אדיש אליו, ואף בזמני העבר, ריחות היו חלק בלתי נפרד מההישרדות שלנו. הפעם בחרתי לסקור מותג, שקרוב מאוד לליבי, גם בשל המהות והערכים, וגם כי הוא מהראשונים, שנתנו בי אמון, דאנסנט- מיתוג בריח.

מה מוצאים בדאנסנט מיתוג באמצעות ריח?

מפיצי ריח חשמליים, המתאימים לחללים בגדלים משתנים, בקבוקי מילוי לשימוש ארוך טווח, מבשמי כביסה בניחוחות רכים ועוטפים ושפע של רעיונות למתנות מפנקות להעלאת ההרמוניה והאיזון בחיים. 

מיהו קהל היעד של המותג?

דאנסנט פונה בעיקר לשוק המוסדי, קמעונאות וחברות צרכניות, ומציעה שפע של ניחוחות מלאי השראה, ובהתאמה אישית למיתוג העסקי לצד מכשירים חסכוניים בחשמל, הניתנים לתזמון, ובעלי יכולת עבודה למספר רב של שעות ביממה.
הניחוחות מגוונים, עזים, מתוקים, שקטים, רעננים ומגוונים. אודות לתמציות הבישום האיכותיות הניחוח הסופי נעים לאורך זמן, ומאפשר בידול נוסף לבית העסק.

למי מתאים המוצר?

המוצר מתאים לעסקים מסחריים, חנויות, רשתות אופנה, איפור, הנעלה, תכשיטים, אביזרי נוי, חנויות פנאי, מחנאות (יש ניחוחות, המזכירים הרפתקאות כמו האוורסט) חדרי כושר (מגוון ניחוחות רעננים כמו אקפולקו, קנקון, ריו דה ז'נרו), מרכזי ספא (ניחוחות על בסיס יסמין, ילנג ילנג, מפיצי ריח, המבוססים על שמנים טבעיים) תערוכות, גלריות (ניתן גם להשכיר) וכלה בסביבות למידה, משרדים (ניחוחות על בסיס פירות הדר, שתורמים לתחושה של עירות) ומרחבי מגורים.

מה קורה בפועל בשוק המיתוג באמצעות ריח?

כיום, פועלים בשוק מספר בודד של שחקנים מרכזיים, שחולשים עליו ומציעים מגוון ניחוחות מובנים לצד ניחוחות בהתאמה אישית, כל אלו מציעים מערכות בישום חשמליות לצד בקבוקים למילוי ריח.
בשונה מהם דאנסנט מציעים מיכלים למילוי חוזר מתוך חשיבה אקולוגית וירוקה, וכן מגוון מכשירים, הניתנים להשכרה.
טווח המחירים של מפיצי הריח נע בין 200 ש"ח ל 2000 ש"ח בהתאם לטכנולוגיית המכשיר וטווח הכיסוי שלו, כך שניתן להתאים את המוצר לכל חלל, החל מהאנגרים רחבים ועד חללי שירותים קטנים.
מארז תמציות הריח נע בין 145 ש"ח- 1000 ש"ח, וגם כאן בהתאם למכשיר ולביקוש.

מתי כדאי לשקול להוסיף לעסק שלכם מפיץ ריח חשמלי?

מעוניינים להעלאות את רמת האמון? להשיג יתרון תחרותי? למקסם את המשא ומתן ולהוסיף אווירה נעימה למשרד/ לעסק שלכם? אם כן, בהחלט, שתוכלו לנכס לעצמכם את היכולת של אדווה דרחי מדאנסט לרקוח ניחוחות, שמשאירים אחריהם שובל של רושם נכון.
מעבר לכך, אין כל צורך "להתקבע" על ריח אחד, שכן לרשותכם עומדים עשרות ניחוחות, שכבר נרקחו, ויש ביכולתם להשיג את המטרה היעודה.

מרכזי ספא וחדרי כושר נדרשים לפתרונות נידוף ריח באופן שוטף, גם כאן אלו יוכלו לרקוח עבור עצמם ניחוח ממותג וייחודי, שיהפוך כל ביקור במתחם הכושר/ הספא לחוויה, שמזוהה עמם או להינות אף הם משפע ניחוחות מרעננים ומרגיעים, שיגדירו את האנרגיה של המקום, יעניקו לה גוון ועומק.

דואגים לכם גם בחגים

מעבר לפתרונות מיתוג בריח לעסקים, שמעניקה דאנסנט, ניתן להינות ממבחר מתנות אישיות ומפנקות לחגים, ימי כיף וימי הולדת: חלוקי רחצה משודכים למפיצי ריח, מבשמי כביסה, סבונים טבעיים ומגבות, מטהר אוויר חשמלי בתוספת חצי ליטר שמן, וכן חבילות בהתאמה אישית מול מנהלת המותג.

להעביר את הניחוח דרך המסך

דיברנו על המוצרים הנפלאים של דאנסנט, שמעניקים פתרונות מיתוג בריח לעסקים פרטיים, סביבות למידה וסביבות מגורים, אך אם כל ההערכה לאלה, ולתאורים מעוררי ההשתאות באתר, קשה מאוד להעביר ניחוחות, נפלאים ככל שיהיו, דרך המסך.
לצורך כך, אדווה מעמידה שירות יעיל במיוחד, בו תוכלו לקבל לתיבת הדואר שלכם מגוון דוגמיות ניחוח איכותיות ולבחור את אלו, שאהבתם במיוחד

ובנימה אישית לסיכום,

את דאנסנט אני מכירה עוד מחודשיו הראשונים כמותג, התניסיתי במפיץ הריח הביתי והתאהבתי במגוון תמציות השמנים והשילובים בינהן, נהניתי מאיכות הריח הגבוהה, איכות השינה שלנו השתפרה פלאים, וגם האווירה בבית נעשתה מעודנת יותר.
ברבות הזמן, התחלתי לכתוב מאמרים ותוכן מקצועי לאתר הבית של המותג, ומאז הפכתי למעריצה נלהבת וממליצה פעילה.
מזמינה גם אתכם לבקר באתר של דאנסנט, להזמין לעצמכם מספר דוגמיות ולהוסיף לחיים שלכם ממש רוח רענן ונעים.

דילוג לתוכן