כתיבה מגזינית, כתיבת בלוג

תוכן איכותי הוא כמו מים, הביקוש אליו לא מסתיים לעולם, כולנו צורכים תוכן עשרות פעמים ביום, דרך המחשב בעבודה, המחשב בבית, בטלפון הסלולארי, בטאבלט, ודרך הפרינט (העיתונות היומית והמגזינים)

אנשים מחפשים את החוויה, את "הדבר" הזה, שיחדש להם, ירגש אותם, ייתן להם השראה או יעניק להם פתרון, מותגים, שמשכילים להבין זאת משקיעים בתוכן מעניין, שממלא פונקציה מרכזית: מחבר את האנשים אליהם.

לעיתים הדרך ליצור קהילה, למשוך קהל קוראים ולחבר לערכי המותג שלכם עוברת באמצעות כתיבה מגזינית/ כתיבת בלוג, שמעניקה עניין וצבע, ו"על הדרך" חושפת את המותג, השירות או העשייה שלכם.

בעידן בו 30,000 תכנים עולים כל דקה לאינטרנט, ורמת הקשב היא המשאב הנדיר ביותר, עליו מתחרים כל המפרסמים, הדרך היחידה להתבלט, לתפוס אחיזה, לצוד את תשומת הלב ולהיזכר היא רק באמצעות תוכן איכותי, ויזואלי ומילולי.

ככל שהלקוחות שלכם יחשפו אליכם יותר, יחוו רגשות "גבוהים" כמו הנאה, שמחה, השראה, התרחבות הלב, ויקבלו מכם ערך ממשי לחיים, כך הם יקשרו אליכם מבחינה רגשית, יעדיפו לרכוש מכם, יחפשו אתכם ברשתות החברתיות, יחכו לפרסומים שלכם, ולבסוף, ימליצו עליכם.

איך עושים זאת נכון?

יוצרים מסר מקורי, שמחבר בין עולמות תוכן שונים, ומציעים אותו לקהל שלכם בפלטפורמה הנכונה.

רוצים לשמוע יותר על כתיבת תוכן למגזינים? מעוניינים, שאכתוב עבורכם?  צרו איתי קשר דרך האתר, במייל : hillaschi@gmail.com או בטלפון: 0509260882, ואשמח לעזור! הילה שינזי צור, פלפל-לה- שירותי תוכן לעסקים.

דילוג לתוכן